Hotel

Hotel Wenus w Stargardzie pod Szczecinem w zachodniopomorskim

Hotel Wenus

Hotel położony jest w niewielkiej odległości od drogi ekspresowej S 10  ok. 8 km od Stargardu Szczecińskiego i ok. 25 km od centrum Szczecina. Sam hotel otoczony jest malowniczymi terenami, które mogą być dla szukających wypoczynku świetnym rozwiązaniem.


Nasz hotel to również znakomite rozwiązanie dla szukających miejsca na wesele, do zabaw, imprez i spotkań towarzyskich. Lokal jest przystosowany do organizowania min. wesel, dancingów, imprez okolicznościowych, szkoleń i konferencji i innych, natomiast nasi pracownicy zapewnią miłą i profesjonalną obsługę.

Sala bankietowo-konferencyjna znajduje się w naszym hotelu w Stargardzie pod Szczecinem. Ogrodzony parking przed hotelem zapewni wszystkim gościom bezpieczeństwo pozostawionych przed nim pojazdów. Niewielkie odległości dzielące nas od Szczecina oraz Stargardu Szczecińskiego oraz sąsiedztwo drogi krajowej nr 10 zapewnią łatwy i szybki dojazd do nas. Prowadzimy również hotelową restaurację, gdzie nasza obsługa kucharska przygotowuje pyszne potrawy na wesela i inne imprezy okolicznościowe, lunche i spotkania biznesowe oraz na śniadania, obiady i kolacje podczas pobytu noclegowego z wyżywieniem.

Zapraszamy wycieczki autokarowe!

Pytanie o rezerwacje

CONTACT_ALERT_DATE

CONTACT_ALERT_DATE2

Wprowadź liczbę osób

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź treść wiadomości

* - pole obowiązkowe

ZAPYTAJ O rezerwację

Po otrzymaniu zapytania, skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji. W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Hotel Restauracja Wenus
ul. Szczecińska 21
73-108 Kobylanka

© 2024 - Hotel i restauracja Wenus Szczecin | Wszystkie prawa zastrzeżone

stronę zaprojektowało: avangardo.pl

Nasza strona używa plików Cookies, aby lepiej odpowiadać Twoim oczekiwaniom, Więcej w Polityce prywatności